30.08.2016

Plener malarski "Morskie Inspiracje 2016"

Galeria Kapitańska oraz Fundacja Ars Et Bonum organizatorami III Ogólnopolskiego Spotkania Twórców Malarstwa Współczesnego

Plener malarski "Morskie Inspiracje 2016"

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że 11 września 2016 r. rozpoczynamy III Ogólnopolskie Spotkanie Twórców Malarstwa Współczesnego "Międzyzdroje 2016", które jest kontynuacją dwóch, bardzo udanych plenerów malarskich z lat poprzednich.

Nasze zaproszenie przyjęło wielu znanych i cenionych artystów, którzy od lat mają duży wpływ na kształt polskiego malarstwa współczesnego. W ciągu dwóch tygodni, do 25 września 2016 r., uczestnicy pleneru będą tworzyć prace wedle wybranej przez siebie tematyki, czerpiąc inspirację z uroku miejsca, otoczenia i atmosfery wspólnego pobytu w Międzyzdrojach.

 Stworzone w ramach pleneru prace będzie można zobaczyć podczas poplenerowej wystawy. Wernisaż odbędzie się 23 września 2016 r. o godz. 18:00 w Galerii Kapitańskiej przy ul. Kapitańskiej 2 w Szczecinie. Już dzisiaj zapraszamy serdecznie wszystkich na to artystyczne wydarzenie, podczas którego będzie można spotkać się ze wszystkimi malarzami, którzy wezmą udział w plenerze, oraz podziwiać efekty ich pracy.

Galeria zdjęć

Inne wydarzenia

Powrót