20.10.2016

Wernisaż wystawy "Piękno Ukryte - Barlinek 2016"

Zapraszamy na otwarcie wystawy prac wykonanych podczas XXI Pleneru Ceramiczno-Malarskiego, które odbędzie się we wtorek, 25 października 2016 r., o godz. 18:00

Wernisaż wystawy "Piękno Ukryte - Barlinek 2016"

Galeria Kapitańska już po raz piąty ma okazję zaprezentować Państwu przepiękne prace powstałe w ramach kolejnego, XXI Międzynarodowego Pleneru Ceramiczno-Malarskiego w Barlinku. W tegorocznym spotkaniu, które trwało od 24 sierpnia do 4 września, wzięło udział aż 25 artystów - 17 z Polski oraz 8 z zagranicy (Litwa, Ukraina, Białoruś, Azerbejdżan).

Wernisaż wystawy odbędzie się już w najbliższy wtorek, 25 października 2016 r., o godz. 18:00, a sama wystawa potrwa do 8 listopada 2016 roku. Prezentowane na wystawie prace są bardzo różnorodne - wśród nich znajdują się zarówno rzeźby jak i płaskorzeźby ceramiczne, a także grafiki i obrazy - plener ma bowiem charakter ceramiczno-malarski. Każdy powinien więc znaleźć coś dla siebie - tym bardziej, że większość wystawionych prac będzie można nabyć za przystępną cenę.

Tegoroczny plener został zorganizowany przez Barlinecki Ośrodek Kultury, przy współudziale Fundacji ARS et BONUM. Funkcję komisarza pleneru pełniła Brygida Liśkiewicz.

Inne wydarzenia

Powrót