37

Iwona Drążkiewicz

fotografka, graficzka

Absolwentka Europejskiej Akademii Fotografii w Warszawie. Laureatka wielu konkursów fotograficznych. Brała udział w wystawach zbiorowych i indywidualnych w Polsce oraz w Niemczech. Jej prace znajdują się w prywatnych kolekcjach w kraju i za granicą. Współautorka publikacji i albumów fotograficznych. Jako fotograf dokumentowała też sztuki teatralne, m.in. "Love Me Tender" Jacka Koprowicza w reżyserii Doroty Stalińskiej - sztuki wystawianej w Teatrze Komedia w Warszawie.

Dodatkowo zajmuje się obsługą marketingową firm w sferze identyfikacji wizualnej, projektowania graficznego, materiałów promocyjnych. Jednym z ciekawszych projektów było stworzenie nadruków na ubrania, które zostały wykorzystane przez firmę Maxima w jednej z jej kolekcji.

Jej wielką pasją, poza sztuką, są pływanie oraz kolarstwo szosowe. W 2006 roku zajęła 3. miejsce w Pucharze Polski Szosowych Maratonów Rowerowych. Uwielbia także modę, muzykę, design i architekturę, co znajduje wyraźne odzwierciedlenie w jej pracach, które zachwycają niezwykłą starannością doboru struktury i koloru. Ich temat to zapis pasji, nastroju i emocji, które nie pozostawiają widza obojętnym na ich odbiór.

Wybrane prace

Powrót