03.10.2019

Otwarcie wystawy poplenerowej "Morskie inspiracje 2019"

Już po raz szósty Galeria Kapitańska, we współpracy z Międzynarodowym Domem Kultury w Międzyzdrojach oraz Fundacją Ars Et Bonum, organizuje Ogólnopolskie Spotkania Twórców Malarstwa Współczesnego w Międzyzdrojach.

Otwarcie wystawy poplenerowej "Morskie inspiracje 2019"

Tegoroczny plener malarski rozpoczął się w minioną niedzielę i potrwa do 12 października br. Podobnie jak w ubiegłych latach zaproszeni przez nas artyści pracują i wypoczywają na terenie Willa Sarna.

Kolejne, twórcze spotkanie w Międzyzdrojach oraz uczestnictwo piętnastu uznanych artystów dowodzą, że klimaty morskie wciąż stanowią doskonałą inspirację dla malarzy z całej Polski. W tym roku nasze zaproszenie przyjęli: Iwo Birkenmajer, Anna Bochenek, Andrzej Borowski, Bogusław Jagiełło, Małgorzata Kacperek, Andrzej Kacperek, Tomasz Klimczyk, Monika Krzakiewicz, Janusz Lewandowski, Franciszek Maśluszczak, Magdalena Micek-Jakubowska, Halina Nowicka, Mira Skoczek-Wojnicka, Kaja Solecka oraz Sylwia Svorova' Pawełkowicz.

Już teraz zapraszamy do wzięcia udziału w wernisażu wystawy poplenerowej, który odbędzie się w naszej Galerii w dniu 11 października 2019 r. o godz. 18:00. Wstęp wolny - serdecznie zapraszamy!

Inne wydarzenia

Powrót